🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G

Arla Protino· 80 g· EAN 5711953067952
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
13,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
12,64
(historisk gns.)
Højeste set
13,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Arla?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 162,50/Kg.
13,00 kr.
13,00 kr.
MADSPILD

Nedsat lige nu

Clearance-priser — kan være udsolgt. Opdateres op til hver time.

Føtex
Gyldig til 2026-08-28
5,00 kr.
13,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
13,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set13,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~12,64 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G?
Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G koster 13.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G billigst?
Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G er billigst hos Bilka til 13.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G?

Billigst hos Bilka — 13,00 kr.

Tilføj til liste →
Arla Protino Rabarber Desert Protino 80 G — Billigst 13.0 kr | Fair Penny